Grafik Tasarım

İhtiyacınıza, bütçenize ve zamanlamanıza en uygun logo ve kartvizit çalışmalarınızı profesyonelce yapıyorum.

Logo Tasarımı

Profesyonel logo tasarımcısı sizin için burada, hayalinizdeki tasarımı paylaşın yada bize bırakın. Size altarnetifler sunalım. Arasında sizi en çok yansıtanı beraber seçelim ve çalışmaya başlayalım. Teslim edilen Formatlar: .PSD(vektörel), JPG, PNG.

Kartvizit

Kartvizitte kişinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, ünvan ve iletişim bilgileri yer alır. Aynı zamanda firmanızın tanıtımını yapabilmeniz açısından önemli bir mecradır. Ürün görselleri ile de zenginleştirilebilir.

Markanızın kurum kimliği ile uyumlu, okunaklı, kaliteli ve güven veren bir tasarıma sahip olmak isterseniz biz size yardımcı olabiliriz. Hizmet verdiğiniz sektöre göre çok yaratıcı bir kartvizit tasarımı tercih edebilirsiniz böylece markanızın hatırlanması daha kolay olur veya daha ciddi ve ağır bir tasarım ile karşınızdaki kişilere kurumunuzun duruşu ile ilgili bir mesaj verebilirsiniz. Standart ebatların dışında farklı kesimli bıçak ve ebatları da tercih edebilirsiniz. Böylece diğerlerinin arasında kaybolmasını önlemiş olursunuz.

tasarim@mvmedya.net 0536 454 49 03