Haritaya konum ekleme

Günümüzde haritaların önemi, özellikle akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte daha da arttı. Bir yer aradığımızda hatta hizmet almak istediğimizde hemen telefonu elimize alıp bakıyoruz. İşletmenizin haritalar üzerinde kayıtlı olması firmanızın bilgilerine ve konumuna çok daha çabuk ulaşmasında önemli rol oynuyor. Özellikle müşterilerinize fimanızda hizmet veriyorsanız bunun önemi artıyor.

Google haritalar, Iphone haritalar, İnstagram, Facebook, Whatsap gibi uygulamalarda konumunuzun bulunması orada görünmesinden çok daha fazlasını yapar. Sizi arayanlar bu alanda telefon numaralarınızı, konumunuzu, site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiye ulaşabilirler. Yada bir müşterinize yol tarifinde bulunmaktansa konumunuzu göndermeniz daha kesin ve hızlı çözüm olacaktır.

Bazende firmanınızın bu uygulamalarda bulunmasına rağmen bilgilerinde yanlışlıkta olabiliyor. Buda sizin için bir dezavantaj olabilir ama düzeltilmesi mümkündür.

İşletmenizi haritalara Google Business, Yandex Kurum, IOS Haritalar, Foursquare, Instagram, Facebook bu uygulamarla eklemeniz mümkün.

Blog sayfamda bu hizmetlerden bazıları için işletme konumunuzu haritalara nasıl ekleyebileceğinizi anlattığım yazılarım mevcut.

Ayrıca bu konuda size hizmette verebilirim.

  • Google Haritalara Kayıt
  • Yandex Haritalara Kayıt
  • Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt
  • Foursquare Haritalara Kayıt
  • Instagram & Whatsapp Haritalarına Kayıt
  • Facebook & İnstagram Konum